Föremål som liknar Ryska
6300 Bältesspänne
Ryska Artilleriet, mässing, 1800-tal, 5,5x8 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6299 Bältesspänne
Ryska infanteriet, mässing, 1800-tal, 5x7,5 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6298 Bältesspänne
med läderrem, Ryska flottan, 1800-tal, 5,5x8 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 oktober 2023
8425 Lackaskar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 4 september 2023
9049 Samlartallrikar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 24 augusti 2020
5637 Pins
diverse, huvudsakligen ryska
Såld: 300 kr
Såldes den 24 februari 2020
1125 Kalk
silver, Ryska Stämplar. Höjd: 11, vikt: ca 114 g
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2019
3205 Tallrikar
12 st, Ryska sagor, diameter: 19 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2019
4321 Bricka med han..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 30 juli 2018