Föremål som liknar Ruth Goldmann-Grosin
3215 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024
8192 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2024
3010 Färgsetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2023
1635 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 november 2019
5169 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019
8699 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2017
1147 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2017
4613 Färgetsning
Ruth Goldmann-Grosin (f. 1941), 12/75, 66x49
Såld: 100 kr
Såldes den 7 maj 2012
7254 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 21 november 2011