7015 Akvareller
Såld: 500 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
6220 Blandteknik
Rolf Kerslow (1934-2004), 1993, 32x26
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2011 -
8235 Blandteknik
Rolf Kerslow, 1993, 30x23
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2009
5164 Färglitografi
Rolf Kerslow, 1992, 38 x 26
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juli 2006 -
2775 Oljemålningar
3 st. Rolf Kerslow
Såld: 100 kr
Såldes den 25 april 2005 -
8545 Oljemålningar
2 st. Rolf Kerslow 55x47
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2005
8546 Oljemålningar
2 st. Rolf Kerslow 55x47
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2005 -
6670 Oljemålningar
2 st. Rolf Kerslow 61x50
Såld: 300 kr
Såldes den 21 mars 2005 -
5547 Oljemålningar
2 st Rolf Kerslow 61x50
Såld: 550 kr
Såldes den 14 mars 2005