Föremål som liknar Rokokomotiv
2013 Puderdosa
Såld: 1.700 kr
Såldes den 13 december 2021
5391 Väggbonad
Rokokomotiv, 132x194 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 oktober 2021
5391 Oljemålning
Dadashi, Iran, Rokokomotiv. Signerad, 96x65 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 3 augusti 2020
5230 Porslinstavlor
2 st, Rokokomotiv, 24x17 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 27 juli 2020
4403 Färgetsningar
3 st, Frankrike, rokokomotiv, motivet: 40x27 & 62x45
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 juni 2017
7699 Grafiska blad
Diverse rokokomotiv, motivet: 14x10
Såld: 200 kr
Såldes den 9 januari 2017
7809 Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 maj 2016
9169 Bonad
Rokokomotiv, 45 x 123
Såld: 3.200 kr
Såldes den 31 mars 2014
6433 Fat
Silver, Relief, rokokomotiv, längd: 21
Såld: 1.300 kr
Såldes den 24 mars 2014