9015 Mynttavla
Såld: 350 kr
Såldes den 18 december 2023 -
9249 Plaketter
18 st. Svenska regentlängden. Diameter: 9,5 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2019 -
6069 Tryck
Sveriges Rikes Regentlängd, 28x98 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 13 augusti 2018
7558 Litografi
Regentlängd, 90x70
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2016 -
7508 Kaffeskedar
Såld: 700 kr
Såldes den 21 juni 2010 -
7211 Samlartallrikar
16 st, Sveriges regentlängd
Såld: 400 kr
Såldes den 4 november 2002
7047 Oljemålningar
Svensk regentlängd, 1600 - 1800-TAL 17 st.
Såld: 60.000 kr
Såldes den 22 april 2002