9199 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 5 februari 2018 -
2142 Akvarell
Randi Fisher, 29x23
Såld: 3.200 kr
Såldes den 29 februari 2016 -
5264 Akvarell
Randi Fisher, signerad 1954
Såld: 2.300 kr
Såldes den 14 maj 2012
Föremål som liknar Randi Fisher
- Träfflista
- alla
- Visa alla