Föremål som liknar R Molin
5135 Stolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
3510 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 november 2023
9432 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 september 2023
8196 Etsning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 maj 2023
5188 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 1 maj 2023
4240 Stol
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
6279 Stolar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 6 februari 2023
8071 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 19 september 2022
2002 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 29 augusti 2022