4611 Färglitografi
Pignon, -66, 73/116, 37x26
Såld: 150 kr
Såldes den 18 januari 2010 -
5483 Oljemålning
Nisse Zetterberg, champignon, 21x30
Såld: 1.700 kr
Såldes den 23 mars 2009 -
1287 Färglitografi
signerad Pignon, 84/90
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2008
6399 Grafiska blad
5 st, Pignon, -66, 37 x 28
Såld: 550 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
6357 Färglitografi
Pignon, 97/116, -66,
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2006