Föremål som liknar Paris
6554 Humidor
Såld: 3.400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6167 Kaffe / tekopp..
17 delar, Porcelaine de Paris, Limoges
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6435 Fotografi
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6399 Akvarell
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 januari 2026
5209 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
3023 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
8056 Blandteknik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 17 november 2025
2053 Konkret realism
Såld: 1.600 kr
Såldes den 17 november 2025
9182 Gardiner
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 november 2025