5129 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
5130 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2022 -
5128 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 14 mars 2022
7420 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 7 februari 2022 -
7262 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juli 2021 -
3439 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 april 2018
3524 Färglitografi
Mats Höjer, 29/290, signerad, motivet: 41x30
Såld: 100 kr
Såldes den 18 januari 2016 -
5182 Färglitografi
Mats Höjer, 75/250, motivet: 36x32
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
2103 Färglitografi
Mats Höjer, interiör, 204/290, motivet: 39x46
Såld: 900 kr
Såldes den 15 september 2014