Föremål som liknar Maria med barnet

  • Träfflista
  • 5198 Skulptur
    Hummel, Maria med barnet. Höjd: 41 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 22 november 2021
  • 9092 Hängsmycke
    Silver / emalj, Maria med barnet, höjd: 5 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 9 september 2013
  • 1272 Ikon
    bemålat trä, Jungfru Maria med barnet, (slitage)
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 6 oktober 2008
  • 8294 Tavla
    relief, Hummel, Maria med barnet, H.11
    Såld: 300 kr

    Såldes den 23 augusti 2004
  • 5008 IKON
    Maria med barnet, 1800-tal, 20x14
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 23 april 2001