5198 Skulptur
Hummel, Maria med barnet. Höjd: 41 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 22 november 2021 -
9092 Hängsmycke
Silver / emalj, Maria med barnet, höjd: 5 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 9 september 2013 -
1272 Ikon
bemålat trä, Jungfru Maria med barnet, (slitage)
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 oktober 2008
8294 Tavla
relief, Hummel, Maria med barnet, H.11
Såld: 300 kr
Såldes den 23 augusti 2004 -
5008 IKON
Maria med barnet, 1800-tal, 20x14
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 april 2001