7012 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
4395 Litografier
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2015 -
8128 Etsning
Maria Björklund, "Camille", 62/180, motivet: 34x25
Såld: 400 kr
Såldes den 10 februari 2014
6180 Etsning
Maria Björklund, Studie, EA 85x49 (skadat glas)
Såld: 300 kr
Såldes den 31 mars 2008