Föremål som liknar Marcolin
1020 Kanna
Såld: 1.900 kr
Såldes den 4 oktober 2021
8130 Vas
Såld: 350 kr
Såldes den 13 september 2021
7384 Brevpressar
3 st. Marcolin, kristall. Höjd: 4 - 8
Såld: 1.400 kr
Såldes den 15 april 2019
9126 Konstglas
Såld: 700 kr
Såldes den 27 augusti 2018
5483 Kopp
med fat, Meissen, Marcoliniperiod, 1810/20-tal
Såld: 500 kr
Såldes den 13 november 2017
6467 Kopp
med fat, Meissen, Marcoliniperiod, 1800-talets början
Såld: 300 kr
Såldes den 15 maj 2017