Föremål som liknar Magnusson
7234 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7133 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6333 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 9 oktober 2023
4329 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 april 2023
8223 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 13 februari 2023
3220 Golvlampa
Såld: 5.200 kr
Såldes den 9 januari 2023
5304 Golvlampa
Såld: 7.400 kr
Såldes den 24 oktober 2022
9286 Golvlampa
Såld: 3.400 kr
Såldes den 11 april 2022
8436 Fåtölj
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 januari 2022