Föremål som liknar M Pyk
1164 LITOGRAPH
Sold: SEK 600
Sold den 13 november 2017
8627 LITOGRAPH (F)
Sold: SEK 700
Sold den 5 december 2011
8075 MIXED MEDIA (F)
M Pyk, "Fjädern", 14x10,
Sold: SEK 500
Sold den 27 juli 2009
7896 LITOGRAPH IN C..
M Pyk, 30/70, "Familjen", 46x52 (skadat glas)
Sold: SEK 450
Sold den 9 februari 2009
7894 Färgetsning
M Pyk, EA, "Farfars hundar", 25x20 (skadat glas)
Sold: SEK 600
Sold den 9 februari 2009
7893 Färglitografier
2 st, M Pyk, Ur sviten Minnesbilder, 171/275, 38x27
Sold: SEK 1200
Sold den 9 februari 2009