Föremål som liknar Lundquist
4165 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
7435 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
1016 Oljemålning
Såld: 22.000 kr
Såldes den 29 april 2024
2054 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 22 april 2024
6101 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 27 november 2023
6100 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
3162 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2023
3092 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 november 2023
7066 Blandteknik
Såld: 250 kr
Såldes den 16 oktober 2023