Föremål som liknar Lindholm
5172 Emaljmålning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2023
5173 Emaljmålning
Såld: 200 kr
Såldes den 9 oktober 2023
9047 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 11 september 2023
2072 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 juni 2023
6139 Oljemålningar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 maj 2023
5102 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 mars 2022
7181 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 18 oktober 2021
8535 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2021
5543 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 3 maj 2021