Föremål som liknar Leonardo
5110 Glasservis
Såld: 800 kr
Såldes den 23 januari 2023
4486 Oljemålning
Såld: 23.500 kr
Såldes den 28 november 2022
3004 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 10 januari 2022
3146 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 16 december 2019
7028 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 28 oktober 2019
4645 Fotoakryl
Såld: 3.400 kr
Såldes den 11 mars 2019
4005 Oljemålning
Kopia efter Leonardo da Vinci, 194x115
Såld: 1.700 kr
Såldes den 6 februari 2017
6060 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 5 december 2016
8248 Oljemålning
1800-tal, Signerad, Leonardo, skördebön, 37x45
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 december 2014