Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Larsson


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 3013 Akvarell
    Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Signerad, stilleb..//
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 3019 Pastell
    Viola Larsson-Allvar (1918-2004), Sverige. "Midsom..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 9229 Akvarell
    Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. Signerad, trä..//
    Såld: 200 kr

    SÃ¥ldes den 1 december 2025




Ladda ner broschyr