8057 Oljemålning
Såld: 13.500 kr
Såldes den 29 januari 2018 -
1390 Akvarell
signerad, L Sparre, Hagaparken, 19x25
Såld: 350 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
7324 Blandteknik
Signerad L Sparre, Kungsträdgården, 18x23
Såld: 2.100 kr
Såldes den 3 maj 2010
1651 Oljemålning
L Sparre , stilleben, 45x33
Såld: 6.600 kr
Såldes den 10 november 2008 -
4040 Oljemålning
L Sparre, 1918, Stockholms slott, 72x90
Såld: 15.000 kr
Såldes den 28 april 2008 -
1613 Etsning
L Sparre, 1918, "En solig strand", 24 x 32
Såld: 1.100 kr
Såldes den 19 november 2007