8480 Bordslampa
Såld: 2.600 kr
Såldes den 10 april 2023 -
7025 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
7050 Stolar
Såld: 3.200 kr
Såldes den 1 juni 2015
3611 Stolar
3 st, Alvar Aalto (1898-1976), Artek, Modell 66 & 68
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 mars 2015 -
9443 Brickbord
L 66, djup: 47
Såld: 400 kr
Såldes den 8 september 2014 -
2351 Damarbetsbord
Såld: 8.000 kr
Såldes den 23 maj 2011
4514 Bord
ovalt, gustaviansk stil 66x47, höjd: 71
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 mars 2006 -
1031 Bord med låda
barockstil 66x51 H71
Såld: 700 kr
Såldes den 25 oktober 2004 -
1330 Bord
1890-tal 66x47 h.79
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 februari 2003