Föremål som liknar Kyrkor
4046 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2023
6584 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 9 maj 2022
7414 Vykort
800 ca, Svenska kyrkor
Såld: 100 kr
Såldes den 28 mars 2022
6096 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 23 april 2018
1110 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 23 oktober 2017
8522 Tuschteckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2015
2495 Oljemålning
Signerad, Kyrkoruin, 28x4
Såld: 400 kr
Såldes den 23 mars 2015
1691 TRÄSKULPTURER
4 st, Kyrkor, Gotland, längd: 31-43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2014
9240 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 27 februari 2012