Föremål som liknar Klys
4061 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023
3480 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 20 september 2021
8740 Oljemålning
Gunnar Klys. Signerad. Olja på duk, 55x66cm
Såld: 100 kr
Såldes den 7 december 2020
7328 Oljemålning
Gunnar Klys, Insjölandskap, 76 x 101
Såld: 100 kr
Såldes den 10 augusti 2015
7546 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 13 oktober 2014
7545 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 13 oktober 2014
6018 Oljemålning
Gunnar Klys, 1947, oramad, 61x73
Såld: 250 kr
Såldes den 18 mars 2013
9252 Oljemålning
Gunnar 'Klys' Andersson, 1947, Stora Gatan, 47x38
Såld: 400 kr
Såldes den 1 oktober 2012
5110 Oljemålning
Gunnar Klys, vårflod, 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 4 oktober 2010