7063 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
6506 Tusch
Ken Sato, signerad, bladets mått: 44x32 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 januari 2020 -
3013 Tusch
Ken Sato, 31x22
Såld: 500 kr
Såldes den 19 mars 2012
Föremål som liknar Ken Sato
- Träfflista
- alla
- Visa alla