Föremål som liknar K G Nilsson
9652 Färglitografi
K G Nilsson, 1986, 170/220, motivet: 40x40
Såld: 250 kr
Såldes den 16 mars 2015
9646 Etsning
K G Nilsson, 1962, "molnet", 10/15, motivet: 11, 5x14
Såld: 300 kr
Såldes den 16 mars 2015
6497 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2015
4030 Färglitografi
signerad, K G Nilsson, 267/350, motivets mått: 54x48
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2013
8413 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 9 april 2012
7146 Färglitografi
K G Nilsson, 2/200, 20x20
Såld: 700 kr
Såldes den 22 augusti 2011
2001 Färglitografi
K G Nilsson, 1983, 82/100, 50x100
Såld: 1.100 kr
Såldes den 28 mars 2011
5301 Gouache
K G Nilsson, 1974, 56 x 35
Såld: 750 kr
Såldes den 23 november 2009
7652 Färgseriegrafi..
K G Nilsson, 1985, Olympia, 83/121, 49 x 55
Såld: 850 kr
Såldes den 19 maj 2008