Föremål som liknar Julgran
8086 Ljusstake
mässing. Julgran, Höjd: 28 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 28 oktober 2019
5171 Ljushållare
för julgran, Mässing, Georg Jensen, 8 st
Såld: 400 kr
Såldes den 18 december 2017
1472 Tomtar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 december 2016
2599 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 11 april 2016
2721 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 23 mars 2015
8567 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 juni 2014
6480 Bordslampa
Julgran , nutida
Såld: 100 kr
Såldes den 7 mars 2011
6391 Skulptur
Julgran, Metall, höjd: 120
Såld: 750 kr
Såldes den 14 juni 2010
1724 Tomte
+ julgransfot, 50-tal, tomte, höjd: 47
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2009