Föremål som liknar Jugendram
4285 Färglitografi
Såld: 3.200 kr
Såldes den 19 december 2022
5130 Litografi
Såld: 2.600 kr
Såldes den 14 juni 2021
8027 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 17 maj 2021
8162 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 29 mars 2021
1252 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 november 2020
7170 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 15 juni 2020
2132 Etsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 4 februari 2019
3353 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 10 september 2018
7074 Oljemålning
med jugendram, signerad, 48x109
Såld: 400 kr
Såldes den 22 maj 2017