Föremål som liknar John Malm
2007 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
7118 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 15 maj 2023
4036 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
7372 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022
4042 Matskedar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 mars 2022
7373 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juli 2021
6178 Oljemålning
John Malm, landskap, Signerad. Olja på duk, 53x63 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2020
8335 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2019
7050 Oljemålning
John Malm, Söderkåkar, 9x14
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2018