Föremål som liknar Johanson
8273 Snurrstol
Johanson design, Markaryd
Såld: 600 kr
Såldes den 12 februari 2024
6251 Garderobsskåp
Såld: 7.800 kr
Såldes den 29 januari 2024
4355 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2023
8183 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 april 2022
5062 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 24 januari 2022
5379 Bord
Johanson design. Diameter: 60cm, höjd: 47cm
Såld: 250 kr
Såldes den 4 oktober 2021
8339 Barstolar
4 st, Johanson design. Nutida, skinn
Såld: 700 kr
Såldes den 2 augusti 2021
3474 Barstolar
4 st, nutida, Johanson design, skinn
Såld: 800 kr
Såldes den 14 juni 2021
3486 Fåtöljer
Ett par, Johanson design, Skinn
Såld: 1.200 kr
Såldes den 7 juni 2021