7033 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2023 -
1076 Akvarell
Jeanine, "Stockholms skönhet", 32x44
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
7669 Akvarell
Jeanine- 93, ur serien "Ladies & Gentlemen", 35x46
Såld: 100 kr
Såldes den 19 oktober 2009
Föremål som liknar Jeanine
- Träfflista
- alla
- Visa alla