Föremål som liknar Gustav Adolf
9239 Akvareller
Såld: 500 kr
Såldes den 31 juli 2023
9233 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 31 juli 2023
9504 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 februari 2023
2036 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 september 2021
4011 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 juni 2021
7032 Skulptur
Såld: 1.200 kr
Såldes den 14 december 2020
6245 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 5 november 2018
1035 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 23 oktober 2017
2201 Etsningar
4 st, Gustav Adolf Johansson, ca 10x15
Såld: 100 kr
Såldes den 25 september 2017