Föremål som liknar Gunne
6648 Oljemålning
Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6725 Skål
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
4496 Skålar
2 st, Gunnel Nyman (1909-1948), Finland. Höjd: 9 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 december 2025
2045 Konstglas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2025
8499 Fat
Såld: 700 kr
Såldes den 10 november 2025
7179 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 augusti 2025
2096 Akvarell
Såld: 4.200 kr
Såldes den 16 juni 2025
2020 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 16 juni 2025
2090 Träsnitt
Såld: 400 kr
Såldes den 16 juni 2025