Föremål som liknar Gunne

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6648 Oljemålning
    Gunnel Bohman, Signerad. Olja på duk, 50x40, oramad
    Såld: 150 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 6725 Skål
    Såld: 350 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 4496 Skålar
    2 st, Gunnel Nyman (1909-1948), Finland. Höjd: 9 cm
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 8 december 2025
  • 2045 Konstglas
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 24 november 2025
  • 8499 Fat
    Såld: 700 kr

    Såldes den 10 november 2025
  • 7179 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 18 augusti 2025
  • 2096 Akvarell
    Såld: 4.200 kr

    Såldes den 16 juni 2025
  • 2020 Oljemålning
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 16 juni 2025
  • 2090 Träsnitt
    Såld: 400 kr

    Såldes den 16 juni 2025