9329 Matskedar
Såld: 600 kr
Såldes den 18 april 2022 -
7407 Träsnitt
Li Grönberger, 1919, motivets mått: 28x19
Såld: 400 kr
Såldes den 4 februari 2013 -
3542 Träsnitt
Såld: 700 kr
Såldes den 30 januari 2012
8597 Akvarell
Signe Grönberger (1881-1969), 1915, Stilleben, 30x37
Såld: 300 kr
Såldes den 29 mars 2010 -
8398 Blandteknik
Sign J Grönberg, 36x52
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2009 -
1268 Oljemålning
Grönberg, Skärgårdsvik, 69x57
Såld: 250 kr
Såldes den 27 juli 2009
6168 Oljemålning
Signerad M Grönberg 1885, Marint motiv, 75x127 cm
Såld: 3.100 kr
Såldes den 29 juni 2009 -
3344 Oljemålning
Såld: 550 kr
Såldes den 9 juni 2008 -
4057 Oljemålningar
2 st, John Grönberg, ca 38 x 32
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2006