Föremål som liknar G T
7169 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2024
6385 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 28 oktober 2024
9050 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 23 september 2024
2035 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
1029 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 25 mars 2024
1020 Soffa
Såld: 7.000 kr
Såldes den 29 januari 2024
8162 Kandelabrar
Ett par, Mässing Tidigt 1900-tal. Höjd: 40 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 11 december 2023
1027 Upplevelse
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 november 2023
3597 Kolteckning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023