Föremål som liknar Farmor
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
8144 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 20 maj 2024
6249 Fåtölj
Farmor, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
8484 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 26 februari 2024
7099 Fåtölj
Såld: 6.800 kr
Såldes den 5 februari 2024
3593 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 november 2023
4077 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 april 2023
5331 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 13 mars 2023
6082 Fåtölj
Såld: 5.000 kr
Såldes den 30 januari 2023