Föremål som liknar Förgylld ram
3005 Spegel
Förgylld ram, 47x43 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
8235 Spegel
Förgylld ram, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024
9347 Litografi
Såld: 350 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7065 Camé
förgylld ram, 1800-tal, 5x4
Såld: 400 kr
Såldes den 16 oktober 2023
6066 Spegel
Förgylld ram. 59x54 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 9 oktober 2023
5354 Camé
förgylld ram, 1800-tal, 5x4
Såld: 350 kr
Såldes den 2 oktober 2023
3092 Spegel
Förgylld ram, 54x63 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 27 februari 2023
6012 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 30 januari 2023
8008 Spegel
med förgylld ram, 95x83 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 september 2022