7392 Smycesskrin
Sold: SEK 900
Sold den 17 december 2018 -
3114 SCULPTURE
Nepal, förgylld koppasr, height: 26,
Sold: SEK 500
Sold den 21 januari 2013 -
8484 Buddhaskulptur
förgylld koppar, höjd: 21, 5
Sold: SEK 32000
Sold den 22 september 2008
5634 Buddhaskulptur
Förgylld koppar, höjd: 22, 5
Sold: SEK 31000
Sold den 1 september 2008 -
3214 SCULPTURE
Sign förgylld koppar Dansande figurer, höjd: 40cm
Sold: SEK 550
Sold den 25 augusti 2008 -
8109 Buddhaskulptur
Förgylld koppar, höjd: 32 cm
Sold: SEK 85000
Sold den 4 augusti 2008
3053 Ikon
Rissa i förgylld koppar, 1800-tal, 22 x 18
Sold: SEK 950
Sold den 17 mars 2003