Föremål som liknar Eric Grate
3240 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 7 oktober 2024
3162 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 augusti 2024
7336 Grafiskt blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2019
7347 Rödkrita
Såld: 800 kr
Såldes den 27 maj 2019
8011 Skulptur
Såld: 17.000 kr
Såldes den 29 januari 2018
8012 Skulptur
Såld: 51.000 kr
Såldes den 29 januari 2018
3367 Teckning
Eric Grate (1896-1983), Sverige. Modell, 23x12
Såld: 800 kr
Såldes den 8 januari 2018
9006 Byst
Såld: 12.000 kr
Såldes den 27 februari 2017
4109 Skulptur
Såld: 16.000 kr
Såldes den 18 januari 2016