Föremål som liknar EG
2110 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2099 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2138 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5180 Utställningsaf..
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2061 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juni 2024
5221 Arbetslampa
PeFeGe, Ledad. Längd: 73+ 73
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
3151 Teservis
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2015 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2035 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024