Föremål som liknar Bukt
8457 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 3 april 2023
4047 Tavla
Intarsia, Neapelbukten, trä, 66x53 cm, oramad
Såld: 600 kr
Såldes den 2 maj 2022
2136 Färglitografier
Såld: 3.000 kr
Såldes den 23 mars 2020
7500 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 27 maj 2019
4476 Akvarell
Neapelbukten, 26x47
Såld: 350 kr
Såldes den 14 september 2015
4193 Oljemålningar
1 par, Neapelbukten, Signerade, 34x18
Såld: 3.600 kr
Såldes den 7 september 2015
1073 Oljemålning
Ercole Gigante, signerad, Neapelbukten, 22 x 33
Såld: 26.000 kr
Såldes den 27 april 2015
9532 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 8 september 2014
4023 Oljemålning
Såld: 17.500 kr
Såldes den 27 maj 2013