Föremål som liknar Bob
4139 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4140 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4138 Blandteknik
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
3157 Collage
Såld: 900 kr
Såldes den 15 april 2024
4031 Collage
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
6098 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 29 januari 2024
7006 Etsning
Såld: 800 kr
Såldes den 4 december 2023
3018 Färglitografier
Såld: 800 kr
Såldes den 6 november 2023
2145 Oljemålning
Såld: 10.500 kr
Såldes den 19 juni 2023