Föremål som liknar Bengt Olson
8232 Färgkrita
Såld: 200 kr
Såldes den 24 maj 2022
6450 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 16 maj 2022
8321 Mappar
Såld: 300 kr
Såldes den 13 december 2021
3403 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 november 2021
8346 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 13 september 2021
2113 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 18 mars 2019
3288 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 10 september 2018
5184 Färglitografi
Bengt Olson, 100/460, motivet: 35x54
Såld: 100 kr
Såldes den 13 februari 2017
9626 Akvarell
Bengt Olson, motivet: 28x56
Såld: 300 kr
Såldes den 18 juli 2016