Föremål som liknar Bengt Nordenborg
6433 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2023
5053 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 5 december 2022
7333 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 31 oktober 2022
6409 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juli 2022
4594 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 1 mars 2021
5228 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 april 2020
8448 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2017
3036 Färglitografi
Bengt Nordenborg (f. 1938), 257/310, motivet: 49x38
Såld: 400 kr
Såldes den 28 september 2015
5076 Färglitografi
Bengt Nordenborg (f. 1938), motivet: 50x35
Såld: 100 kr
Såldes den 14 september 2015