4457 Väggplatta
B Skogh. Signerad, daterad 1980,23x23 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 27 september 2021 -
4429 Skålar
Såld: 300 kr
3304 Väggplattor
2 st, B Skogh, 22x22
Såld: 700 kr
Såldes den 8 januari 2018
Föremål som liknar B Skogh
- Träfflista
- alla
- Visa alla