4448 Akvarell
Axel Hilleström, "Albrechtsund", 32x56
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2018 -
4151 Akvarell
Axel Hilleström, "Albrechtsund", 32 x 56
Såld: 600 kr
Såldes den 22 april 2013 -
4328 Blandteknik
Axel Hilleström, Arkösund 1908, 30x47
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2011
4471 Blandteknik
signerad Axel Hilleström, "kust" 26 x 41 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008 -
5083 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 1 september 2008 -
8155 Gouacher
2st, Axel Hilleström, "Skärgårdsmotiv", 19x54
Såld: 900 kr
Såldes den 21 april 2008
4101 Akvarell
Axel Hilleström, 'Bränningar' 40x63
Såld: 300 kr
Såldes den 9 maj 2005 -
1277 Akvarell
Axel hilleström, Kust, 26 x 52
Såld: 300 kr
Såldes den 11 april 2005 -
7387 Gouache
Axel Hilleström, Kust, 1906, 16 x 26
Såld: 150 kr
Såldes den 5 augusti 2002