6325 Serigrafi
Annalena Törnström, PT, "Velika", Signerad, 134x99
Såld: 300 kr
Såldes den 14 januari 2019 -
3076 Litografier
2 st. Annalena, katter, ca 15x10
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2011
Föremål som liknar Annalena
- Träfflista
- alla
- Visa alla