Föremål som liknar Anette
3401 Kaffeservisdelar
13 delar, keramik, Anette Danielsson-Dahlgren, Skåne
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
5400 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
1055 Fårskinn
Såld: 2.800 kr
Såldes den 13 november 2023
1038 Upplevelse
Såld: 8.500 kr
Såldes den 13 november 2023
9051 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 september 2023
7328 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juli 2023
3014 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 5 juni 2023
7399 Keramik
Såld: 250 kr
Såldes den 22 maj 2023
6141 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 mars 2023