Föremål som liknar Andrén

Vi hittade över 16 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 6350 Oljemålning
    Såld: 700 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 7281 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 3 mars 2025
  • 5247 Oljemålning
    Såld: 600 kr

    Såldes den 2 december 2024
  • 5248 Oljemålning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 2 december 2024
  • 8277 Matta
    nöthår, Design: Lena Andrén, för Trivium, 170x240 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 11 november 2024
  • 5423 Oljemålning
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 6 maj 2024
  • 4351 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 4 mars 2024
  • 8467 Akvarell
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 4 september 2023
  • 6351 Oljemålning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 8 maj 2023