Föremål som liknar Albert Engström
4146 Blyerts
Såld: 200 kr
Såldes den 20 november 2023
4145 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
9183 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
4323 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
9058 Blyerts
Såld: 1.300 kr
Såldes den 31 juli 2023
4461 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 juni 2023
4445 Blyerts
Såld: 2.000 kr
Såldes den 24 april 2023
8321 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 april 2023
8322 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 april 2023